2 kolo 17 ročníku je odehráno

2 kolo 17 ročníku je odehráno

Zima o sobě dává pomalu znát. Ale dnes by se na střeše haly sníh dlouho neudržel. Horko bylo znát všude kolem. Své o tom ví pár Brunek Górecki a Rosťa Bína. Dnes se jim sice vyhrát nepodařilo ale jsou jednoznačně vítězi základního kola. Do pavouku nastoupili s odehranými 12-ti sety proti 6-ti setům protihráčů. Pánové klobouk dolů. Sice jste svým výkonem soutěž zdrželi asi o 2 hodiny... ale je vám to prominuto.

Do dnešního 2 kola nastoupilo 17 párů. Někteří stálí, někteří noví. Jako zástup se přišel mezi nás podívat i bývalý juniorský vícemistr ČR, Petr Tomala. 4 skupiny se podařilo odehrát a finálový pavouk mohl začít. Po úvodních kolech se začalo tvořit kvarteto borců, kteří bojovali o vítězství. V prvním semifinále si zkušení Michalové poradily s párem Mikušek Mrózek, když vyhráli 2:0 na sety a ve druhém ukázal své zkušenosti Petr Tomala který s Vláďou Streitem porazili Honzu Mihalkanina s Richardem Kubíkem také 2:0 na sety. V souboji o třetí místo se pak Honzovi s Richardem podařilo udolat Hynka s Lukášem 2:1 na sety. Finále pak byla pěkná podívaná na badminton. Michalové ale nedali šanci a tak si i toto kolo odnáší vítězství a plný počet bodů.

Vše bylo řečeno, body přiděleny a tak nezbývá než se připravit na kolo třetí na které jste všichni zváni 9. prosince. Děkujeme všem za účast a podporu.