A+ R A-
Výsledky kola: 8 ročník základní kola
Výsledky - 5. kolo (07.02.2015)


sobota, 07.02.2015 - 5. kolo
09:00 h Górecki-Kopec Trojan-Bembenek 2 - 0 (15:15:, 3:11:)
09:00 h Hájek-Kula Szczypka-Czajkowski 1 - 2 (15:5:12, 13:15:15)
09:00 h Hájek-Kula Odvárka-Weber 1 - 2 (15:11:9, 8:15:15)
09:00 h Hájek-Kula Nolč-Konkolski 2 - 0 (15:15:, 13:11:)
09:00 h Szczypka-Czajkowski Odvárka-Weber 2 - 1 (15:13:15, 7:15:9)
09:00 h Szczypka-Czajkowski Nolč-Konkolski 2 - 0 (15:15:, 10:5:)
09:00 h Odvárka-Weber Nolč-Konkolski 0 - 2 (10:11:, 15:15:)
09:00 h Kudrna-Štefek R Novák R-Kodajek 2 - 0 (15:15:, 7:3:)
09:00 h Kudrna-Štefek R Waloszek-Přeček 2 - 0 (15:15:, 11:11:)
09:00 h Kudrna-Štefek R Lepšík-Martynek 2 - 0 (15:15:, 0:0:)
09:00 h Kudrna-Štefek R Kozáková-Skalková 2 - 0 (15:15:, 8:11:)
09:00 h Górecki-Kopec Hájek-Kula 2 - 1 (13:15:15, 15:12:11)
09:00 h Kudrna-Štefek R Baldrman-Trojek 2 - 0 (15:15:, 6:8:)
09:00 h Kudrna-Štefek R Vlachopulos-Waloszková 2 - 0 (15:15:, 10:11:)
09:00 h Novák R-Kodajek Waloszek-Přeček 0 - 2 (7:7:, 15:15:)
09:00 h Novák R-Kodajek Lepšík-Martynek 2 - 1 (15:14:15, 13:15:14)
09:00 h Novák R-Kodajek Kozáková-Skalková 1 - 2 (15:13:14, 9:15:15)
09:00 h Novák R-Kodajek Baldrman-Trojek 1 - 2 (12:15:10, 15:13:15)
09:00 h Novák R-Kodajek Vlachopulos-Waloszková 2 - 0 (15:15:, 13:14:)
09:00 h Waloszek-Přeček Lepšík-Martynek 2 - 0 (15:15:, 11:7:)
09:00 h Waloszek-Přeček Kozáková-Skalková 2 - 0 (15:15:, 11:14:)
09:00 h Waloszek-Přeček Baldrman-Trojek 2 - 0 (15:15:, 11:5:)
09:00 h Górecki-Kopec Szczypka-Czajkowski 2 - 0 (15:15:, 11:12:)
09:00 h Waloszek-Přeček Vlachopulos-Waloszková 2 - 0 (15:15:, 11:13:)
09:00 h Lepšík-Martynek Kozáková-Skalková 0 - 2 (11:4:, 15:15:)
09:00 h Lepšík-Martynek Baldrman-Trojek 1 - 2 (15:14:10, 14:15:15)
09:00 h Lepšík-Martynek Vlachopulos-Waloszková 1 - 2 (11:15:14, 15:7:15)
09:00 h Kozáková-Skalková Baldrman-Trojek 2 - 1 (15:14:15, 8:15:8)
09:00 h Kozáková-Skalková Vlachopulos-Waloszková 2 - 0 (15:15:, 13:11:)
09:00 h Baldrman-Trojek Vlachopulos-Waloszková 2 - 0 (15:15:, 14:10:)
09:00 h Katriniok-Bína Slíva R-Šot 2 - 1 (15:12:15, 13:15:12)
09:00 h Katriniok-Bína Kocich-Vaněk 2 - 0 (15:15:, 10:10:)
09:00 h Katriniok-Bína Oslizlok-Paschalidou 2 - 0 (15:15:, 9:13:)
09:00 h Górecki-Kopec Odvárka-Weber 2 - 0 (15:15:, 12:13:)
09:00 h Katriniok-Bína Galatenko-Šmajstrla 2 - 0 (15:15:, 101:11:)
09:00 h Katriniok-Bína Mažgut-Pyszko 2 - 0 (15:15:, 5:10:)
09:00 h Katriniok-Bína Šeliga-Durlák 0 - 2 (10:8:, 15:15:)
09:00 h Slíva R-Šot Kocich-Vaněk 2 - 0 (15:15:, 12:10:)
09:00 h Slíva R-Šot Oslizlok-Paschalidou 2 - 0 (15:15:, 12:12:)
09:00 h Slíva R-Šot Galatenko-Šmajstrla 2 - 0 (15:15:, 12:13:)
09:00 h Slíva R-Šot Mažgut-Pyszko 2 - 0 (15:15:, 10:12:)
09:00 h Slíva R-Šot Šeliga-Durlák 2 - 1 (15:14:15, 14:15:12)
09:00 h Kocich-Vaněk Oslizlok-Paschalidou 1 - 2 (15:13:5, 12:15:15)
09:00 h Kocich-Vaněk Galatenko-Šmajstrla 0 - 2 (11:10:, 15:15:)
09:00 h Górecki-Kopec Nolč-Konkolski 2 - 0 (15:15:, 9:8:)
09:00 h Kocich-Vaněk Mažgut-Pyszko 2 - 0 (15:15:, 14:9:)
09:00 h Kocich-Vaněk Šeliga-Durlák 0 - 2 (10:12:, 15:15:)
09:00 h Oslizlok-Paschalidou Galatenko-Šmajstrla 0 - 2 (10:11:, 15:15:)
09:00 h Oslizlok-Paschalidou Mažgut-Pyszko 1 - 2 (7:15:12, 15:8:15)
09:00 h Oslizlok-Paschalidou Šeliga-Durlák 2 - 1 (10:15:15, 15:12:11)
09:00 h Galatenko-Šmajstrla Mažgut-Pyszko 0 - 2 (14:13:, 15:15:)
09:00 h Galatenko-Šmajstrla Šeliga-Durlák 0 - 2 (3:12:, 15:15:)
09:00 h Mažgut-Pyszko Šeliga-Durlák 0 - 2 (13:10:, 15:15:)
09:00 h Ponča M-Rejda Klus-Stojka 2 - 0 (15:15:, 12:8:)
09:00 h Ponča M-Rejda Kořený-Beníček 0 - 2 (8:14:, 15:15:)
09:00 h Trojan-Bembenek Hájek-Kula 2 - 0 (15:15:, 7:11:)
09:00 h Ponča M-Rejda Kallus-Miksová 0 - 2 (14:14:, 15:15:)
09:00 h Ponča M-Rejda Navrátil-Halfar 1 - 2 (12:15:13, 15:13:15)
09:00 h Ponča M-Rejda Trochta-Skácelík 2 - 0 (15:15:, 2:9:)
09:00 h Ponča M-Rejda Moravec-Moravec 0 - 2 (9:13:, 15:15:)
09:00 h Klus-Stojka Kořený-Beníček 0 - 2 (9:13:, 15:15:)
09:00 h Klus-Stojka Kallus-Miksová 0 - 2 (9:10:, 15:15:)
09:00 h Klus-Stojka Navrátil-Halfar 0 - 2 (14:14:, 15:15:)
09:00 h Klus-Stojka Trochta-Skácelík 2 - 0 (15:15:, 13:12:)
09:00 h Klus-Stojka Moravec-Moravec 1 - 2 (15:11:6, 4:15:15)
09:00 h Kořený-Beníček Kallus-Miksová 2 - 1 (11:15:15, 15:8:8)
09:00 h Trojan-Bembenek Szczypka-Czajkowski 1 - 2 (15:10:2, 13:15:15)
09:00 h Kořený-Beníček Navrátil-Halfar 2 - 0 (15:15:, 8:14:)
09:00 h Kořený-Beníček Trochta-Skácelík 2 - 1 (15:10:15, 9:15:11)
09:00 h Kořený-Beníček Moravec-Moravec 2 - 1 (9:15:15, 15:8:11)
09:00 h Kallus-Miksová Navrátil-Halfar 1 - 2 (15:7:14, 13:15:15)
09:00 h Kallus-Miksová Trochta-Skácelík 2 - 0 (15:15:, 11:5:)
09:00 h Kallus-Miksová Moravec-Moravec 0 - 2 (11:13:, 15:15:)
09:00 h Navrátil-Halfar Trochta-Skácelík 2 - 0 (15:15:, 9:7:)
09:00 h Navrátil-Halfar Moravec-Moravec 0 - 2 (10:10:, 15:15:)
09:00 h Trochta-Skácelík Moravec-Moravec 0 - 2 (11:13:, 15:15:)
09:00 h Trojan-Bembenek Odvárka-Weber 2 - 1 (12:15:15, 15:14:9)
09:00 h Trojan-Bembenek Nolč-Konkolski 2 - 0 (15:15:, 9:10:)
13:00 h Moravec-Moravec Katriniok-Bína 2 - 1 (15:26:21, 21:24:12)
13:00 h Šeliga-Durlák Kořený-Beníček 1 - 2 (11:21:13, 21:18:21)
13:00 h Kudrna-Štefek R Moravec-Moravec 2 - 0 (21:21:, 16:14:)
13:00 h Šeliga-Durlák Moravec-Moravec 2 - 0 (21:21:, 17:11:)
13:00 h Kořený-Beníček Kudrna-Štefek R 1 - 2 (21:13:17, 12:21:21)
13:00 h Kocich-Vaněk Vlachopulos-Waloszková 0 - 2 (10:10:, 21:21:)
13:00 h Oslizlok-Paschalidou Lepšík-Martynek 2 - 0 (21:21:, 16:13:)
13:00 h Trochta-Skácelík Odvárka-Weber 2 - 0 (21:21:, 16:17:)
13:00 h Hájek-Kula Vlachopulos-Waloszková 2 - 0 (21:21:, 15:12:)
13:00 h Oslizlok-Paschalidou Ponča M-Rejda 1 - 2 (21:13:16, 17:21:21)
13:00 h Novák R-Kodajek Trochta-Skácelík 1 - 2 (11:21:13, 21:17:21)
13:00 h Klus-Stojka Mažgut-Pyszko 1 - 2 (25:8:14, 23:21:21)
13:00 h Hájek-Kula Ponča M-Rejda 0 - 2 (9:9:, 21:21:)
13:00 h Trochta-Skácelík Mažgut-Pyszko 2 - 1 (21:6:21, 13:21:14)
13:00 h Ponča M-Rejda Trochta-Skácelík 2 - 0 (21:21:, 15:10:)
13:00 h Górecki-Kopec Kallus-Miksová 2 - 1 (13:21:21, 21:14:17)
13:00 h Šeliga-Durlák Waloszek-Přeček 2 - 1 (21:21:21, 23:18:17)
13:00 h Slíva R-Šot Kozáková-Skalková 2 - 1 (21:22:21, 16:24:19)
13:00 h Nolč-Konkolski Kořený-Beníček 0 - 2 (15:15:, 21:21:)
13:00 h Kudrna-Štefek R Galatenko-Šmajstrla 2 - 0 (21:21:, 10:12:)
13:00 h Navrátil-Halfar Szczypka-Czajkowski 1 - 2 (21:15:20, 15:21:22)
13:00 h Moravec-Moravec Trojan-Bembenek 2 - 0 (21:21:, 14:18:)
13:00 h Baldrman-Trojek Katriniok-Bína 0 - 2 (13:16:, 21:21:)
13:00 h Górecki-Kopec Šeliga-Durlák 0 - 2 (13:17:, 21:21:)
13:00 h Slíva R-Šot Kořený-Beníček 0 - 2 (13:20:, 21:22:)
13:00 h Kudrna-Štefek R Szczypka-Czajkowski 2 - 0 (21:21:, 12:16:)

8 Tým(y) nehrají: Stadtherr-Pančák, Dráb-Hrachovina, Andraško-Kneisl, Bajger-Szotek, Kubík-Molenda, Martynek-Moravec, Náčin-Klíma, Morcinek-Morcinek

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality