A+ R A-
Výsledky kola: 11 ročník základní kola
Výsledky - 5. kolo (17.02.2018)


sobota, 17.02.2018 - 5. kolo
09:00 h Slíva A-Zahradník Bína-Martynek J. 2 - 1 (16:21:21, 21:18:16)
09:00 h Heidler-Buřič Kula-Baldrman 2 - 0 (21:21:, 11:19:)
09:00 h Szczypka-Stebel Nolč-Konkolski 2 - 0 (21:21:, 14:14:)
09:00 h Szczypka-Stebel Kozáková-Skalková 2 - 0 (21:21:, 9:9:)
09:00 h Szczypka-Stebel Slíva R-Kallus 2 - 0 (21:21:, 11:11:)
09:00 h Szczypka-Stebel Tomášek-Nowak 2 - 0 (21:21:, 8:16:)
09:00 h Nolč-Konkolski Kozáková-Skalková 1 - 2 (0:21:18, 21:0:21)
09:00 h Nolč-Konkolski Slíva R-Kallus 2 - 0 (21:21:, 14:18:)
09:00 h Nolč-Konkolski Tomášek-Nowak 0 - 2 (14:19:, 21:21:)
09:00 h Kozáková-Skalková Slíva R-Kallus 0 - 2 (16:12:, 21:21:)
09:00 h Kozáková-Skalková Tomášek-Nowak 0 - 2 (12:9:, 21:21:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Ciesarik-Dunko 2 - 1 (16:21:21, 21:16:16)
09:00 h Slíva R-Kallus Tomášek-Nowak 2 - 0 (21:21:, 18:13:)
09:00 h Kopec-Kořený Hájek-Stadtherr 2 - 0 (21:21:, 6:11:)
09:00 h Kopec-Kořený Sargánek-Richter 2 - 0 (21:21:, 12:5:)
09:00 h Kopec-Kořený Hanke-Rutar 0 - 2 (20:11:, 21:21:)
09:00 h Kopec-Kořený Halfar-Štefek J 2 - 0 (21:21:, 12:9:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Sargánek-Richter 1 - 2 (21:19:19, 11:21:21)
09:00 h Hájek-Stadtherr Hanke-Rutar 0 - 2 (8:16:, 21:21:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Halfar-Štefek J 0 - 2 (11:18:, 21:21:)
09:00 h Sargánek-Richter Hanke-Rutar 0 - 2 (12:15:, 21:21:)
09:00 h Sargánek-Richter Halfar-Štefek J 1 - 2 (14:21:13, 21:14:21)
09:00 h Slíva A-Zahradník Heidler-Buřič 2 - 1 (4:21:21, 21:6:9)
09:00 h Hanke-Rutar Halfar-Štefek J 2 - 1 (20:21:21, 21:15:9)
09:00 h Moravec-Súkup Rejda-Polášek 2 - 0 (21:21:, 12:15:)
09:00 h Moravec-Súkup Stojka-Kocich 2 - 0 (21:21:, 13:14:)
09:00 h Moravec-Súkup Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (21:21:, 6:5:)
09:00 h Moravec-Súkup Hebron-Moravec 2 - 0 (21:21:, 13:14:)
09:00 h Moravec-Súkup Skácelík-Górecki B 2 - 0 (21:21:, 12:13:)
09:00 h Rejda-Polášek Stojka-Kocich 2 - 0 (21:21:, 15:20:)
09:00 h Rejda-Polášek Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (21:21:, 8:16:)
09:00 h Rejda-Polášek Hebron-Moravec 0 - 2 (15:15:, 21:21:)
09:00 h Rejda-Polášek Skácelík-Górecki B 2 - 0 (21:21:, 15:16:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Kula-Baldrman 2 - 0 (21:21:, 16:13:)
09:00 h Stojka-Kocich Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (21:21:, 9:14:)
09:00 h Stojka-Kocich Hebron-Moravec 1 - 2 (15:21:15, 21:15:21)
09:00 h Stojka-Kocich Skácelík-Górecki B 0 - 2 (12:12:, 21:21:)
09:00 h Breznen Mar-Breznen Mac Hebron-Moravec 0 - 2 (14:4:, 21:21:)
09:00 h Breznen Mar-Breznen Mac Skácelík-Górecki B 0 - 2 (9:12:, 21:21:)
09:00 h Hebron-Moravec Skácelík-Górecki B 0 - 2 (12:16:, 21:21:)
09:00 h Bína-Martynek J. Ciesarik-Dunko 2 - 0 (21:21:, 20:9:)
09:00 h Bína-Martynek J. Heidler-Buřič 2 - 1 (18:21:21, 21:19:16)
09:00 h Bína-Martynek J. Kula-Baldrman 2 - 0 (21:21:, 13:10:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Heidler-Buřič 0 - 2 (4:8:, 21:21:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Kula-Baldrman 0 - 2 (17:17:, 21:21:)
12:00 h Breznen Mar-Breznen Mac Hájek-Stadtherr 0 - 2 (15:15:, 21:21:)
12:00 h Ciesarik-Dunko Hájek-Stadtherr 2 - 1 (21:12:21, 12:21:12)
12:00 h Nolč-Konkolski Stojka-Kocich 2 - 0 (21:21:, 19:19:)
12:00 h Ciesarik-Dunko Nolč-Konkolski 2 - 0 (21:21:, 15:15:)
12:00 h Slíva A-Zahradník Sargánek-Richter 2 - 0 (21:21:, 18:14:)
12:00 h Rejda-Polášek Slíva R-Kallus 2 - 1 (21:13:21, 13:21:18)
12:00 h Skácelík-Górecki B Tomášek-Nowak 2 - 0 (21:21:, 19:13:)
12:00 h Kula-Baldrman Hanke-Rutar 0 - 2 (8:11:, 21:21:)
12:00 h Szczypka-Stebel Hebron-Moravec 2 - 0 (21:21:, 11:17:)
12:00 h Halfar-Štefek J Bína-Martynek J. 0 - 2 (20:15:, 22:21:)
12:00 h Kopec-Kořený Heidler-Buřič 2 - 0 (21:21:, 0:0:)
12:00 h Kozáková-Skalková Moravec-Súkup 0 - 2 (10:12:, 21:21:)
12:00 h Slíva A-Zahradník Rejda-Polášek 0 - 2 (20:15:, 22:21:)
12:00 h Skácelík-Górecki B Hanke-Rutar 2 - 1 (16:21:21, 21:12:10)
12:00 h Szczypka-Stebel Bína-Martynek J. 2 - 0 (21:21:, 15:17:)
12:00 h Kopec-Kořený Moravec-Súkup 2 - 0 (21:21:, 8:9:)
12:00 h Rejda-Polášek Skácelík-Górecki B 1 - 2 (21:10:0, 10:21:21)
12:00 h Szczypka-Stebel Kopec-Kořený 1 - 2 (21:20:18, 18:22:21)
12:00 h Rejda-Polášek Szczypka-Stebel 0 - 2 (0:0:, 21:21:)
12:00 h Skácelík-Górecki B Kopec-Kořený 0 - 2 (12:14:, 21:21:)

21 Tým(y) nehrají: Slíva M-Breznen A, Kneisl-Kneisl, Šeliga-Kubík, Novák R-Kodajek, Bajger-Trojek, Pitřík-Weber, Novák Z-Beránek, Žywczok-Růžička, Ponča M-Ponča O, Kubica-Kubas, Morcinek Mi-Pukowiec, Šolonka-Šrubař, Mec-Mikeš, Marek-Lusczak, Galatenko-Durčák, Hekelová-Mazurová, Navrátil-Lepšík, Musiał-Czarnecki, Přeček-Oslizlok, Tabaček-Sztwiorok, Samek-Kubíček

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality