A+ R A-
Výsledky kola: 11 ročník základní kola
Výsledky - 4. kolo (13.01.2018)


sobota, 13.01.2018 - 4. kolo
09:00 h Kopec-Kořený Tomášek-Nowak 2 - 0 (21:21:, 16:12:)
09:00 h Tomášek-Nowak Kubica-Kubas 2 - 0 (21:21:, 16:12:)
09:00 h Tomášek-Nowak Přeček-Oslizlok 1 - 1 (20:21:, 21:17:)
09:00 h Novák R-Kodajek Šolonka-Šrubař 1 - 1 (16:21:, 21:12:)
09:00 h Novák R-Kodajek Halfar-Štefek J 0 - 2 (12:13:, 21:21:)
09:00 h Novák R-Kodajek Kubica-Kubas 0 - 2 (19:20:, 21:21:)
09:00 h Novák R-Kodajek Přeček-Oslizlok 0 - 2 (12:13:, 21:21:)
09:00 h Šolonka-Šrubař Halfar-Štefek J 0 - 2 (2:18:, 21:21:)
09:00 h Šolonka-Šrubař Kubica-Kubas 0 - 2 (20:9:, 21:21:)
09:00 h Šolonka-Šrubař Přeček-Oslizlok 0 - 2 (13:12:, 21:21:)
09:00 h Halfar-Štefek J Kubica-Kubas 2 - 0 (21:21:, 14:11:)
09:00 h Kopec-Kořený Novák R-Kodajek 2 - 0 (21:21:, 16:12:)
09:00 h Halfar-Štefek J Přeček-Oslizlok 1 - 1 (16:21:, 21:14:)
09:00 h Kubica-Kubas Přeček-Oslizlok 0 - 2 (17:13:, 21:21:)
09:00 h Szczypka-Stebel Stojka-Kocich 2 - 0 (21:21:, 10:7:)
09:00 h Szczypka-Stebel Tabaček-Sztwiorok 2 - 0 (21:21:, 10:7:)
09:00 h Szczypka-Stebel Slíva M-Breznen A 2 - 0 (21:21:, 14:20:)
09:00 h Szczypka-Stebel Hanke-Rutar 2 - 0 (21:21:, 10:11:)
09:00 h Szczypka-Stebel Mec-Mikeš 2 - 0 (21:21:, 17:9:)
09:00 h Szczypka-Stebel Rejda-Polášek 1 - 1 (16:21:, 21:19:)
09:00 h Stojka-Kocich Tabaček-Sztwiorok 2 - 0 (21:21:, 16:15:)
09:00 h Stojka-Kocich Slíva M-Breznen A 0 - 2 (13:19:, 21:21:)
09:00 h Kopec-Kořený Šolonka-Šrubař 2 - 0 (21:21:, 12:3:)
09:00 h Stojka-Kocich Hanke-Rutar 1 - 1 (20:21:, 21:9:)
09:00 h Stojka-Kocich Mec-Mikeš 0 - 2 (20:17:, 21:21:)
09:00 h Stojka-Kocich Rejda-Polášek 0 - 2 (16:16:, 21:21:)
09:00 h Tabaček-Sztwiorok Slíva M-Breznen A 0 - 2 (12:12:, 21:21:)
09:00 h Tabaček-Sztwiorok Hanke-Rutar 0 - 2 (10:12:, 21:21:)
09:00 h Tabaček-Sztwiorok Mec-Mikeš 0 - 2 (18:11:, 21:21:)
09:00 h Tabaček-Sztwiorok Rejda-Polášek 0 - 2 (15:15:, 21:21:)
09:00 h Slíva M-Breznen A Hanke-Rutar 2 - 0 (21:21:, 14:11:)
09:00 h Slíva M-Breznen A Mec-Mikeš 1 - 1 (21:18:, 14:21:)
09:00 h Slíva M-Breznen A Rejda-Polášek 0 - 2 (12:12:, 21:21:)
09:00 h Kopec-Kořený Halfar-Štefek J 2 - 0 (21:21:, 13:12:)
09:00 h Hanke-Rutar Mec-Mikeš 1 - 1 (21:15:, 15:21:)
09:00 h Hanke-Rutar Rejda-Polášek 0 - 2 (15:17:, 21:21:)
09:00 h Mec-Mikeš Rejda-Polášek 0 - 2 (15:17:, 21:21:)
09:00 h Moravec-Súkup Slíva R-Kallus 2 - 0 (21:21:, 8:8:)
09:00 h Moravec-Súkup Ciesarik-Dunko 2 - 0 (21:21:, 17:6:)
09:00 h Moravec-Súkup Novák Z-Beránek 2 - 0 (21:21:, 5:12:)
09:00 h Moravec-Súkup Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (21:21:, 12:12:)
09:00 h Moravec-Súkup Bína-Martynek J. 2 - 0 (21:21:, 10:12:)
09:00 h Moravec-Súkup Kozáková-Skalková 2 - 0 (21:21:, 11:16:)
09:00 h Slíva R-Kallus Ciesarik-Dunko 0 - 2 (16:16:, 21:21:)
09:00 h Kopec-Kořený Kubica-Kubas 2 - 0 (21:21:, 9:8:)
09:00 h Slíva R-Kallus Novák Z-Beránek 2 - 0 (21:21:, 19:5:)
09:00 h Slíva R-Kallus Morcinek Mi-Pukowiec 1 - 1 (21:17:, 17:21:)
09:00 h Slíva R-Kallus Bína-Martynek J. 0 - 2 (16:14:, 21:21:)
09:00 h Slíva R-Kallus Kozáková-Skalková 0 - 2 (16:15:, 21:21:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Novák Z-Beránek 2 - 0 (21:21:, 10:12:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (21:21:, 14:10:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Bína-Martynek J. 0 - 2 (16:10:, 21:21:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Kozáková-Skalková 2 - 0 (21:21:, 20:16:)
09:00 h Novák Z-Beránek Morcinek Mi-Pukowiec 1 - 1 (21:9:, 17:21:)
09:00 h Novák Z-Beránek Bína-Martynek J. 0 - 2 (6:13:, 21:21:)
09:00 h Kopec-Kořený Přeček-Oslizlok 2 - 0 (21:21:, 20:14:)
09:00 h Novák Z-Beránek Kozáková-Skalková 0 - 2 (14:12:, 21:21:)
09:00 h Morcinek Mi-Pukowiec Bína-Martynek J. 0 - 2 (17:16:, 21:21:)
09:00 h Morcinek Mi-Pukowiec Kozáková-Skalková 0 - 2 (15:17:, 21:21:)
09:00 h Bína-Martynek J. Kozáková-Skalková 2 - 0 (21:21:, 17:17:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Hájek-Stadtherr 2 - 0 (21:21:, 11:16:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Kula-Baldrman 1 - 1 (21:20:, 12:21:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Heidler-Buřič 2 - 0 (21:21:, 20:15:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Hebron-Moravec 2 - 0 (21:21:, 13:15:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Skácelík-Górecki B 2 - 0 (21:21:, 16:19:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (21:21:, 13:15:)
09:00 h Tomášek-Nowak Novák R-Kodajek 2 - 0 (21:21:, 17:12:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Kula-Baldrman 1 - 1 (21:16:, 17:21:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Heidler-Buřič 0 - 2 (10:14:, 21:21:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Hebron-Moravec 0 - 2 (12:16:, 21:21:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Skácelík-Górecki B 1 - 1 (15:21:, 21:19:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (21:21:, 14:13:)
09:00 h Kula-Baldrman Heidler-Buřič 0 - 2 (12:13:, 21:21:)
09:00 h Kula-Baldrman Hebron-Moravec 0 - 2 (12:19:, 21:21:)
09:00 h Kula-Baldrman Skácelík-Górecki B 0 - 2 (7:12:, 21:21:)
09:00 h Kula-Baldrman Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (21:21:, 12:15:)
09:00 h Heidler-Buřič Hebron-Moravec 2 - 0 (21:21:, 17:9:)
09:00 h Tomášek-Nowak Šolonka-Šrubař 2 - 0 (21:21:, 20:9:)
09:00 h Heidler-Buřič Skácelík-Górecki B 2 - 0 (21:21:, 13:16:)
09:00 h Heidler-Buřič Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (21:21:, 11:6:)
09:00 h Hebron-Moravec Skácelík-Górecki B 1 - 1 (21:16:, 17:21:)
09:00 h Hebron-Moravec Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (21:21:, 12:10:)
09:00 h Skácelík-Górecki B Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (21:21:, 8:13:)
09:00 h Tomášek-Nowak Halfar-Štefek J 0 - 2 (19:19:, 21:21:)
13:00 h Moravec-Súkup Skácelík-Górecki B 2 - 0 (21:21:, 12:10:)
13:00 h Slíva M-Breznen A Halfar-Štefek J 2 - 1 (21:10:21, 16:21:17)
13:00 h Szczypka-Stebel Přeček-Oslizlok 1 - 2 (17:21:17, 21:10:21)
13:00 h Kozáková-Skalková Slíva A-Zahradník 0 - 2 (21:9:, 23:21:)
13:00 h Kopec-Kořený Bína-Martynek J. 2 - 0 (21:21:, 19:10:)
13:00 h Heidler-Buřič Rejda-Polášek 1 - 2 (22:16:11, 20:21:21)
13:00 h Moravec-Súkup Slíva M-Breznen A 2 - 0 (21:21:, 10:17:)
13:00 h Přeček-Oslizlok Slíva A-Zahradník 0 - 2 (21:14:, 23:21:)
13:00 h Kopec-Kořený Rejda-Polášek 1 - 2 (21:17:17, 16:21:21)
13:00 h Moravec-Súkup Slíva A-Zahradník 2 - 0 (21:21:, 14:19:)
13:00 h Kopec-Kořený Slíva A-Zahradník 1 - 2 (11:21:14, 21:14:21)
13:00 h Rejda-Polášek Moravec-Súkup 0 - 2 (10:17:, 21:21:)
13:00 h Breznen Mar-Breznen Mac Morcinek Mi-Pukowiec 0 - 2 (12:18:, 21:21:)
13:00 h Kula-Baldrman Novák Z-Beránek 2 - 1 (18:21:21, 21:18:18)
13:00 h Tabaček-Sztwiorok Novák R-Kodajek 0 - 2 (16:17:, 21:21:)
13:00 h Stojka-Kocich Šolonka-Šrubař 2 - 0 (21:21:, 19:19:)
13:00 h Kubica-Kubas Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 1 (21:27:22, 19:29:20)
13:00 h Kula-Baldrman Hanke-Rutar 0 - 2 (18:13:, 21:21:)
13:00 h Slíva R-Kallus Novák R-Kodajek 0 - 2 (15:11:, 21:21:)
13:00 h Stojka-Kocich Hájek-Stadtherr 2 - 0 (21:21:, 17:13:)
13:00 h Kubica-Kubas Hanke-Rutar 0 - 2 (13:9:, 21:21:)
13:00 h Novák R-Kodajek Stojka-Kocich 1 - 2 (17:21:11, 21:16:21)
13:00 h Hanke-Rutar Stojka-Kocich 2 - 0 (15:15:, 14:9:)
13:00 h Kopec-Kořený Mec-Mikeš 2 - 0 (21:21:, 0:0:)
13:00 h Hebron-Moravec Bína-Martynek J. 1 - 2 (21:21:12, 23:19:21)
13:00 h Heidler-Buřič Ciesarik-Dunko 2 - 0 (21:21:, 19:16:)
13:00 h Tomášek-Nowak Rejda-Polášek 0 - 2 (23:11:, 25:21:)

14 Tým(y) nehrají: Kneisl-Kneisl, Šeliga-Kubík, Nolč-Konkolski, Bajger-Trojek, Pitřík-Weber, Žywczok-Růžička, Ponča M-Ponča O, Sargánek-Richter, Marek-Lusczak, Galatenko-Durčák, Hekelová-Mazurová, Navrátil-Lepšík, Musiał-Czarnecki, Samek-Kubíček

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality