A+ R A-
Výsledky kola: 11 ročník základní kola
Výsledky - 2. kolo (04.11.2017)


sobota, 04.11.2017 - 2. kolo
09:00 h Szczypka-Stebel Moravec-Súkup 0 - 2 (13:10:, 15:15:)
09:00 h Moravec-Súkup Sargánek-Richter 2 - 0 (15:15:, 8:6:)
09:00 h Žywczok-Růžička Šeliga-Kubík 0 - 2 (15:5:, 17:15:)
09:00 h Žywczok-Růžička Bajger-Trojek 0 - 2 (8:1:, 15:15:)
09:00 h Žywczok-Růžička Kozáková-Skalková 0 - 2 (11:12:, 15:15:)
09:00 h Pitřík-Weber Tomášek-Nowak 0 - 2 (8:8:, 15:15:)
09:00 h Pitřík-Weber Šeliga-Kubík 1 - 1 (10:15:, 15:10:)
09:00 h Pitřík-Weber Bajger-Trojek 1 - 1 (15:11:, 12:15:)
09:00 h Pitřík-Weber Kozáková-Skalková 2 - 0 (15:15:, 7:13:)
09:00 h Tomášek-Nowak Šeliga-Kubík 2 - 0 (15:15:, 13:12:)
09:00 h Tomášek-Nowak Bajger-Trojek 2 - 0 (15:15:, 9:8:)
09:00 h Tomášek-Nowak Kozáková-Skalková 1 - 1 (14:15:, 16:12:)
09:00 h Moravec-Súkup Ponča M-Ponča O 2 - 0 (15:15:, 7:9:)
09:00 h Šeliga-Kubík Bajger-Trojek 0 - 2 (11:11:, 15:15:)
09:00 h Šeliga-Kubík Kozáková-Skalková 2 - 0 (15:15:, 10:11:)
09:00 h Bajger-Trojek Kozáková-Skalková 0 - 2 (10:14:, 15:16:)
09:00 h Moravec-Súkup Hebron-Moravec 2 - 0 (15:15:, 7:8:)
09:00 h Moravec-Súkup Ciesarik-Dunko 2 - 0 (15:15:, 7:8:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Morcinek Mi-Pukowiec 1 - 1 (15:15:, 17:9:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Sargánek-Richter 0 - 2 (13:9:, 15:15:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Ponča M-Ponča O 0 - 2 (7:7:, 15:15:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Hebron-Moravec 0 - 2 (11:12:, 15:15:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Ciesarik-Dunko 0 - 2 (13:12:, 15:15:)
09:00 h Morcinek Mi-Pukowiec Sargánek-Richter 0 - 2 (13:8:, 15:15:)
09:00 h Szczypka-Stebel Hájek-Stadtherr 2 - 0 (15:15:, 9:2:)
09:00 h Morcinek Mi-Pukowiec Ponča M-Ponča O 0 - 2 (9:9:, 15:15:)
09:00 h Morcinek Mi-Pukowiec Hebron-Moravec 1 - 1 (15:8:, 12:15:)
09:00 h Morcinek Mi-Pukowiec Ciesarik-Dunko 0 - 2 (12:7:, 15:15:)
09:00 h Sargánek-Richter Ponča M-Ponča O 0 - 2 (7:13:, 15:15:)
09:00 h Sargánek-Richter Hebron-Moravec 1 - 1 (15:12:, 11:15:)
09:00 h Sargánek-Richter Ciesarik-Dunko 1 - 1 (8:15:, 15:12:)
09:00 h Ponča M-Ponča O Hebron-Moravec 1 - 1 (15:12:, 8:15:)
09:00 h Ponča M-Ponča O Ciesarik-Dunko 2 - 0 (16:15:, 14:7:)
09:00 h Hebron-Moravec Ciesarik-Dunko 1 - 1 (15:9:, 12:15:)
09:00 h Kopec-Kořený Galatenko-Durčák 2 - 0 (15:15:, 9:11:)
09:00 h Szczypka-Stebel Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (15:15:, 10:9:)
09:00 h Kopec-Kořený Kula-Baldrman 2 - 0 (15:15:, 8:8:)
09:00 h Kopec-Kořený Kubica-Kubas 2 - 0 (15:15:, 9:6:)
09:00 h Kopec-Kořený Musiał-Czarnecki 2 - 0 (15:15:, 5:5:)
09:00 h Kopec-Kořený Heidler-Buřič 2 - 0 (15:15:, 11:5:)
09:00 h Kopec-Kořený Bína-Martynek J. 2 - 0 (15:15:, 6:4:)
09:00 h Kopec-Kořený Halfar-Štefek J 1 - 1 (10:15:, 15:4:)
09:00 h Galatenko-Durčák Kula-Baldrman 2 - 0 (15:15:, 5:2:)
09:00 h Galatenko-Durčák Kubica-Kubas 2 - 0 (15:15:, 13:9:)
09:00 h Galatenko-Durčák Musiał-Czarnecki 2 - 0 (15:15:, 4:7:)
09:00 h Galatenko-Durčák Heidler-Buřič 1 - 1 (15:8:, 13:15:)
09:00 h Szczypka-Stebel Sargánek-Richter 2 - 0 (15:15:, 11:5:)
09:00 h Galatenko-Durčák Bína-Martynek J. 2 - 0 (15:15:, 9:7:)
09:00 h Galatenko-Durčák Halfar-Štefek J 1 - 1 (13:15:, 15:8:)
09:00 h Kula-Baldrman Kubica-Kubas 0 - 2 (7:12:, 15:15:)
09:00 h Kula-Baldrman Musiał-Czarnecki 2 - 0 (15:15:, 8:11:)
09:00 h Kula-Baldrman Heidler-Buřič 1 - 1 (20:8:, 19:15:)
09:00 h Kula-Baldrman Bína-Martynek J. 0 - 2 (11:3:, 15:15:)
09:00 h Kula-Baldrman Halfar-Štefek J 0 - 2 (6:8:, 15:15:)
09:00 h Kubica-Kubas Musiał-Czarnecki 2 - 0 (15:15:, 6:8:)
09:00 h Kubica-Kubas Heidler-Buřič 1 - 1 (2:15:, 15:10:)
09:00 h Kubica-Kubas Bína-Martynek J. 1 - 1 (9:15:, 15:13:)
09:00 h Szczypka-Stebel Ponča M-Ponča O 2 - 0 (15:17:, 4:15:)
09:00 h Kubica-Kubas Halfar-Štefek J 0 - 2 (8:11:, 15:15:)
09:00 h Musiał-Czarnecki Heidler-Buřič 0 - 2 (6:6:, 15:15:)
09:00 h Musiał-Czarnecki Bína-Martynek J. 0 - 2 (11:5:, 15:15:)
09:00 h Musiał-Czarnecki Halfar-Štefek J 0 - 2 (5:8:, 15:15:)
09:00 h Heidler-Buřič Bína-Martynek J. 1 - 1 (3:15:, 15:13:)
09:00 h Heidler-Buřič Halfar-Štefek J 1 - 1 (5:15:, 15:8:)
09:00 h Bína-Martynek J. Halfar-Štefek J 0 - 2 (14:12:, 16:15:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Slíva R-Kallus 0 - 2 (11:12:, 15:15:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Skácelík-Górecki B 2 - 0 (15:15:, 12:9:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Stojka-Kocich 1 - 1 (15:16:, 9:18:)
09:00 h Szczypka-Stebel Hebron-Moravec 2 - 0 (15:15:, 9:3:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Navrátil-Lepšík 2 - 0 (15:15:, 7:5:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Novák R-Kodajek 2 - 0 (15:15:, 10:7:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Hanke-Rutar 2 - 0 (15:15:, 12:13:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Kneisl-Kneisl 2 - 0 (15:15:, 10:12:)
09:00 h Slíva R-Kallus Skácelík-Górecki B 1 - 1 (15:14:, 8:16:)
09:00 h Slíva R-Kallus Stojka-Kocich 1 - 1 (15:17:, 12:19:)
09:00 h Slíva R-Kallus Navrátil-Lepšík 2 - 0 (15:15:, 7:8:)
09:00 h Slíva R-Kallus Novák R-Kodajek 2 - 0 (16:17:, 14:15:)
09:00 h Slíva R-Kallus Hanke-Rutar 2 - 0 (15:15:, 12:9:)
09:00 h Slíva R-Kallus Kneisl-Kneisl 2 - 0 (15:15:, 11:12:)
09:00 h Szczypka-Stebel Ciesarik-Dunko 2 - 0 (15:15:, 11:7:)
09:00 h Skácelík-Górecki B Stojka-Kocich 0 - 2 (7:11:, 15:15:)
09:00 h Skácelík-Górecki B Navrátil-Lepšík 2 - 0 (15:15:, 11:8:)
09:00 h Skácelík-Górecki B Novák R-Kodajek 1 - 1 (14:15:, 16:9:)
09:00 h Skácelík-Górecki B Hanke-Rutar 2 - 0 (15:17:, 11:15:)
09:00 h Skácelík-Górecki B Kneisl-Kneisl 2 - 0 (15:15:, 9:12:)
09:00 h Stojka-Kocich Navrátil-Lepšík 2 - 0 (15:15:, 7:12:)
09:00 h Stojka-Kocich Novák R-Kodajek 1 - 1 (14:15:, 16:8:)
09:00 h Stojka-Kocich Hanke-Rutar 2 - 0 (15:15:, 7:9:)
09:00 h Stojka-Kocich Kneisl-Kneisl 1 - 1 (15:10:, 9:15:)
09:00 h Navrátil-Lepšík Novák R-Kodajek 0 - 2 (11:8:, 15:15:)
09:00 h Moravec-Súkup Hájek-Stadtherr 2 - 0 (15:15:, 4:9:)
09:00 h Navrátil-Lepšík Hanke-Rutar 0 - 2 (13:15:, 15:17:)
09:00 h Navrátil-Lepšík Kneisl-Kneisl 1 - 1 (15:12:, 14:15:)
09:00 h Novák R-Kodajek Hanke-Rutar 0 - 2 (9:9:, 15:15:)
09:00 h Novák R-Kodajek Kneisl-Kneisl 1 - 1 (16:13:, 14:15:)
09:00 h Hanke-Rutar Kneisl-Kneisl 1 - 1 (13:15:, 15:11:)
09:00 h Rejda-Polášek Novák Z-Beránek 2 - 0 (15:15:, 9:11:)
09:00 h Rejda-Polášek Žywczok-Růžička 2 - 0 (15:15:, 10:7:)
09:00 h Rejda-Polášek Pitřík-Weber 1 - 1 (15:13:, 4:15:)
09:00 h Rejda-Polášek Tomášek-Nowak 2 - 0 (15:15:, 7:11:)
09:00 h Rejda-Polášek Šeliga-Kubík 2 - 0 (16:15:, 14:9:)
09:00 h Moravec-Súkup Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (15:15:, 12:2:)
09:00 h Rejda-Polášek Bajger-Trojek 2 - 0 (15:15:, 12:12:)
09:00 h Rejda-Polášek Kozáková-Skalková 2 - 0 (15:15:, 7:13:)
09:00 h Novák Z-Beránek Žywczok-Růžička 2 - 0 (15:15:, 7:2:)
09:00 h Novák Z-Beránek Pitřík-Weber 0 - 2 (8:7:, 15:15:)
09:00 h Novák Z-Beránek Tomášek-Nowak 0 - 2 (8:10:, 15:15:)
09:00 h Novák Z-Beránek Šeliga-Kubík 0 - 2 (10:10:, 15:15:)
09:00 h Novák Z-Beránek Bajger-Trojek 0 - 2 (6:7:, 15:15:)
09:00 h Novák Z-Beránek Kozáková-Skalková 0 - 2 (13:14:, 15:16:)
09:00 h Žywczok-Růžička Pitřík-Weber 0 - 2 (6:12:, 15:15:)
09:00 h Žywczok-Růžička Tomášek-Nowak 0 - 2 (6:2:, 15:15:)
12:30 h Sargánek-Richter Navrátil-Lepšík 1 - 2 (19:21:18, 21:18:21)
12:30 h Novák Z-Beránek Kubica-Kubas 0 - 2 (13:12:, 21:21:)
12:30 h Kozáková-Skalková Kula-Baldrman 2 - 1 (10:21:21, 21:15:19)
12:30 h Hájek-Stadtherr Hanke-Rutar 1 - 2 (21:15:20, 19:21:22)
12:30 h Bína-Martynek J. Žywczok-Růžička 2 - 0 (21:21:, 10:10:)
12:30 h Kneisl-Kneisl Hebron-Moravec 0 - 2 (17:14:, 21:21:)
12:30 h Novák R-Kodajek Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (21:21:, 7:6:)
12:30 h Musiał-Czarnecki Šeliga-Kubík 0 - 2 (11:9:, 21:21:)
12:30 h Navrátil-Lepšík Kubica-Kubas 1 - 2 (17:21:18, 21:12:21)
12:30 h Kozáková-Skalková Hanke-Rutar 0 - 2 (17:15:, 21:21:)
12:30 h Bína-Martynek J. Hebron-Moravec 1 - 2 (15:21:17, 21:15:21)
12:30 h Novák R-Kodajek Šeliga-Kubík 1 - 2 (18:21:17, 21:16:21)
12:30 h Kubica-Kubas Hanke-Rutar 0 - 2 (10:17:, 21:21:)
12:30 h Hebron-Moravec Šeliga-Kubík 0 - 2 (15:16:, 21:21:)
12:30 h Hanke-Rutar Šeliga-Kubík 2 - 1 (18:21:21, 21:14:19)
12:30 h Moravec-Súkup Skácelík-Górecki B 2 - 0 (21:21:, 15:10:)
12:30 h Pitřík-Weber Halfar-Štefek J 0 - 2 (18:12:, 21:21:)
12:30 h Tomášek-Nowak Galatenko-Durčák 0 - 2 (7:12:, 21:21:)
12:30 h Ciesarik-Dunko Slíva R-Kallus 0 - 2 (18:18:, 21:21:)
12:30 h Kopec-Kořený Bajger-Trojek 2 - 0 (21:21:, 9:10:)
12:30 h Stojka-Kocich Szczypka-Stebel 0 - 2 (15:16:, 21:21:)
12:30 h Slíva A-Zahradník Ponča M-Ponča O 2 - 0 (21:21:, 11:14:)
12:30 h Heidler-Buřič Rejda-Polášek 0 - 2 (10:15:, 21:21:)
12:30 h Moravec-Súkup Halfar-Štefek J 2 - 0 (21:21:, 18:18:)
12:30 h Galatenko-Durčák Slíva R-Kallus 2 - 1 (21:20:21, 16:22:12)
12:30 h Kopec-Kořený Szczypka-Stebel 2 - 0 (21:21:, 16:17:)
12:30 h Slíva A-Zahradník Rejda-Polášek 0 - 2 (17:22:, 21:24:)
12:30 h Moravec-Súkup Galatenko-Durčák 2 - 0 (21:21:, 16:17:)
12:30 h Kopec-Kořený Rejda-Polášek 2 - 0 (21:21:, 16:16:)
12:30 h Galatenko-Durčák Rejda-Polášek 1 - 2 (19:21:12, 21:18:21)
12:30 h Moravec-Súkup Kopec-Kořený 0 - 2 (14:13:, 21:21:)

10 Tým(y) nehrají: Slíva M-Breznen A, Nolč-Konkolski, Breznen Mar-Breznen Mac, Šolonka-Šrubař, Mec-Mikeš, Marek-Lusczak, Hekelová-Mazurová, Přeček-Oslizlok, Tabaček-Sztwiorok, Samek-Kubíček

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality