A+ R A-
Výsledky kola: 11 ročník základní kola
Výsledky - 1. kolo (07.10.2017)


sobota, 07.10.2017 - 1. kolo
09:00 h Slíva A-Zahradník Marek-Lusczak 2 - 0 (15:15:, 8:12:)
09:00 h Marek-Lusczak Novák R-Kodajek 2 - 0 (15:15:, 11:10:)
09:00 h Stojka-Kocich Heidler-Buřič 2 - 0 (15:15:, 9:5:)
09:00 h Stojka-Kocich Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (15:15:, 8:8:)
09:00 h Stojka-Kocich Pitřík-Weber 2 - 0 (15:15:, 12:8:)
09:00 h Kopec-Kořený Hebron-Moravec 2 - 0 (15:15:, 10:7:)
09:00 h Kopec-Kořený Heidler-Buřič 2 - 0 (15:15:, 5:12:)
09:00 h Kopec-Kořený Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (15:15:, 5:5:)
09:00 h Kopec-Kořený Pitřík-Weber 2 - 0 (15:15:, 6:6:)
09:00 h Hebron-Moravec Heidler-Buřič 2 - 1 (15:7:15, 13:15:13)
09:00 h Hebron-Moravec Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 1 (10:15:15, 15:7:5)
09:00 h Hebron-Moravec Pitřík-Weber 2 - 0 (15:15:, 8:5:)
09:00 h Marek-Lusczak Kubica-Kubas 2 - 1 (14:15:15, 15:9:10)
09:00 h Heidler-Buřič Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (15:15:, 11:13:)
09:00 h Heidler-Buřič Pitřík-Weber 2 - 0 (15:15:, 11:14:)
09:00 h Morcinek Mi-Pukowiec Pitřík-Weber 1 - 2 (12:15:13, 15:13:15)
09:00 h Marek-Lusczak Slíva R-Kallus 0 - 2 (13:12:, 15:15:)
09:00 h Marek-Lusczak Kozáková-Skalková 1 - 2 (11:15:14, 15:14:15)
09:00 h Kneisl-Kneisl Hájek-Stadtherr 2 - 0 (15:15:, 10:7:)
09:00 h Kneisl-Kneisl Novák R-Kodajek 0 - 2 (10:10:, 15:15:)
09:00 h Kneisl-Kneisl Kubica-Kubas 0 - 2 (10:13:, 15:15:)
09:00 h Kneisl-Kneisl Slíva R-Kallus 0 - 2 (10:9:, 15:15:)
09:00 h Kneisl-Kneisl Kozáková-Skalková 1 - 2 (15:14:11, 13:15:15)
09:00 h Hájek-Stadtherr Novák R-Kodajek 0 - 2 (10:12:, 15:15:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Kneisl-Kneisl 2 - 0 (15:15:, 8:7:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Kubica-Kubas 1 - 2 (12:15:12, 15:12:15)
09:00 h Hájek-Stadtherr Slíva R-Kallus 1 - 2 (12:15:8, 15:14:15)
09:00 h Hájek-Stadtherr Kozáková-Skalková 1 - 2 (15:11:12, 11:15:15)
09:00 h Novák R-Kodajek Kubica-Kubas 2 - 0 (15:15:, 12:10:)
09:00 h Novák R-Kodajek Slíva R-Kallus 0 - 2 (12:6:, 15:15:)
09:00 h Novák R-Kodajek Kozáková-Skalková 1 - 2 (10:15:13, 15:11:15)
09:00 h Kubica-Kubas Slíva R-Kallus 0 - 2 (8:11:, 15:15:)
09:00 h Kubica-Kubas Kozáková-Skalková 1 - 2 (0:15:0, 15:0:15)
09:00 h Slíva R-Kallus Kozáková-Skalková 2 - 1 (15:12:15, 10:15:13)
09:00 h Ponča M-Ponča O Hanke-Rutar 0 - 2 (9:13:, 15:15:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Hájek-Stadtherr 2 - 0 (15:15:, 6:7:)
09:00 h Ponča M-Ponča O Bajger-Trojek 2 - 1 (12:15:15, 15:8:14)
09:00 h Ponča M-Ponča O Šeliga-Kubík 2 - 0 (15:15:, 6:5:)
09:00 h Ponča M-Ponča O Szczypka-Stebel 1 - 2 (8:15:4, 15:14:15)
09:00 h Ponča M-Ponča O Galatenko-Durčák 1 - 2 (15:13:13, 8:15:15)
09:00 h Ponča M-Ponča O Žywczok-Růžička 2 - 0 (15:15:, 13:8:)
09:00 h Ponča M-Ponča O Kula-Baldrman 2 - 0 (15:15:, 10:10:)
09:00 h Hanke-Rutar Bajger-Trojek 2 - 0 (15:15:, 6:10:)
09:00 h Hanke-Rutar Šeliga-Kubík 1 - 2 (15:11:12, 9:15:15)
09:00 h Hanke-Rutar Szczypka-Stebel 0 - 2 (12:5:, 15:15:)
09:00 h Hanke-Rutar Galatenko-Durčák 2 - 1 (15:8:13, 10:15:13)
09:00 h Slíva A-Zahradník Novák R-Kodajek 2 - 0 (15:15:, 8:8:)
09:00 h Hanke-Rutar Žywczok-Růžička 2 - 0 (15:15:, 5:6:)
09:00 h Hanke-Rutar Kula-Baldrman 2 - 0 (15:15:, 9:12:)
09:00 h Bajger-Trojek Šeliga-Kubík 1 - 2 (15:14:7, 10:15:15)
09:00 h Bajger-Trojek Szczypka-Stebel 0 - 2 (5:8:, 15:15:)
09:00 h Bajger-Trojek Galatenko-Durčák 0 - 2 (14:13:, 15:15:)
09:00 h Bajger-Trojek Žywczok-Růžička 2 - 0 (15:15:, 2:11:)
09:00 h Bajger-Trojek Kula-Baldrman 2 - 0 (15:15:, 9:8:)
09:00 h Šeliga-Kubík Szczypka-Stebel 0 - 2 (5:5:, 15:15:)
09:00 h Šeliga-Kubík Galatenko-Durčák 0 - 2 (10:14:, 15:15:)
09:00 h Šeliga-Kubík Žywczok-Růžička 2 - 0 (15:15:, 2:9:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Kubica-Kubas 2 - 0 (15:15:, 6:12:)
09:00 h Šeliga-Kubík Kula-Baldrman 2 - 1 (10:15:15, 15:7:10)
09:00 h Szczypka-Stebel Galatenko-Durčák 2 - 0 (15:15:, 8:5:)
09:00 h Szczypka-Stebel Žywczok-Růžička 2 - 0 (15:15:, 4:4:)
09:00 h Szczypka-Stebel Kula-Baldrman 2 - 0 (15:15:, 7:5:)
09:00 h Galatenko-Durčák Žywczok-Růžička 2 - 0 (15:15:, 4:8:)
09:00 h Galatenko-Durčák Kula-Baldrman 2 - 1 (8:15:15, 15:8:9)
09:00 h Žywczok-Růžička Kula-Baldrman 0 - 2 (13:7:, 15:15:)
09:00 h Novák Z-Beránek Tomášek-Nowak 0 - 2 (10:7:, 15:15:)
09:00 h Novák Z-Beránek Šolonka-Šrubař 0 - 2 (4:8:, 15:15:)
09:00 h Novák Z-Beránek Moravec-Súkup 0 - 2 (10:4:, 15:15:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Slíva R-Kallus 2 - 0 (15:15:, 9:9:)
09:00 h Novák Z-Beránek Mec-Mikeš 0 - 2 (9:5:, 15:15:)
09:00 h Novák Z-Beránek Bína-Martynek J. 0 - 2 (9:9:, 15:15:)
09:00 h Novák Z-Beránek Rejda-Polášek 0 - 2 (13:8:, 15:15:)
09:00 h Novák Z-Beránek Skácelík-Górecki B 0 - 2 (8:7:, 15:15:)
09:00 h Tomášek-Nowak Šolonka-Šrubař 1 - 2 (15:14:13, 11:15:15)
09:00 h Tomášek-Nowak Moravec-Súkup 0 - 2 (3:14:, 15:15:)
09:00 h Tomášek-Nowak Mec-Mikeš 2 - 1 (11:15:15, 15:11:9)
09:00 h Tomášek-Nowak Bína-Martynek J. 2 - 0 (15:15:, 13:12:)
09:00 h Tomášek-Nowak Rejda-Polášek 0 - 2 (2:12:, 15:15:)
09:00 h Tomášek-Nowak Skácelík-Górecki B 1 - 2 (15:12:12, 12:15:15)
09:00 h Slíva A-Zahradník Kozáková-Skalková 2 - 0 (15:15:, 4:6:)
09:00 h Šolonka-Šrubař Moravec-Súkup 0 - 2 (10:8:, 15:15:)
09:00 h Šolonka-Šrubař Mec-Mikeš 2 - 0 (15:15:, 12:9:)
09:00 h Šolonka-Šrubař Bína-Martynek J. 0 - 2 (10:10:, 15:15:)
09:00 h Šolonka-Šrubař Rejda-Polášek 0 - 2 (8:8:, 15:15:)
09:00 h Šolonka-Šrubař Skácelík-Górecki B 0 - 2 (9:9:, 15:15:)
09:00 h Moravec-Súkup Mec-Mikeš 2 - 0 (15:15:, 13:10:)
09:00 h Moravec-Súkup Bína-Martynek J. 2 - 0 (15:15:, 9:8:)
09:00 h Moravec-Súkup Rejda-Polášek 0 - 2 (9:8:, 15:15:)
09:00 h Moravec-Súkup Skácelík-Górecki B 2 - 1 (14:15:15, 15:10:10)
09:00 h Mec-Mikeš Bína-Martynek J. 1 - 2 (15:13:11, 13:15:15)
09:00 h Marek-Lusczak Kneisl-Kneisl 2 - 1 (15:9:15, 8:15:8)
09:00 h Mec-Mikeš Rejda-Polášek 0 - 2 (9:9:, 15:15:)
09:00 h Mec-Mikeš Skácelík-Górecki B 0 - 2 (13:12:, 15:15:)
09:00 h Bína-Martynek J. Rejda-Polášek 2 - 0 (15:15:, 9:12:)
09:00 h Bína-Martynek J. Skácelík-Górecki B 2 - 1 (15:14:15, 10:15:10)
09:00 h Rejda-Polášek Skácelík-Górecki B 2 - 0 (15:15:, 10:9:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Navrátil-Lepšík 2 - 1 (13:15:15, 15:6:14)
09:00 h Ciesarik-Dunko Stojka-Kocich 0 - 2 (12:13:, 15:15:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Kopec-Kořený 0 - 2 (12:2:, 15:15:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Hebron-Moravec 0 - 2 (13:14:, 15:15:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Heidler-Buřič 2 - 0 (15:15:, 13:6:)
09:00 h Marek-Lusczak Hájek-Stadtherr 2 - 0 (15:15:, 12:8:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (15:15:, 13:2:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Pitřík-Weber 2 - 0 (15:15:, 11:14:)
09:00 h Navrátil-Lepšík Stojka-Kocich 0 - 2 (7:9:, 15:15:)
09:00 h Navrátil-Lepšík Kopec-Kořený 0 - 2 (5:1:, 15:15:)
09:00 h Navrátil-Lepšík Hebron-Moravec 2 - 1 (15:4:15, 12:15:12)
09:00 h Navrátil-Lepšík Heidler-Buřič 0 - 2 (11:13:, 15:15:)
09:00 h Navrátil-Lepšík Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 1 (15:10:15, 5:15:11)
09:00 h Navrátil-Lepšík Pitřík-Weber 0 - 2 (10:10:, 15:15:)
09:00 h Stojka-Kocich Kopec-Kořený 0 - 2 (13:10:, 15:15:)
09:00 h Stojka-Kocich Hebron-Moravec 2 - 0 (15:15:, 9:8:)
13:00 h Novák R-Kodajek Žywczok-Růžička 2 - 0 (21:21:, 10:15:)
13:00 h Navrátil-Lepšík Šolonka-Šrubař 0 - 2 (9:17:, 21:21:)
13:00 h Pitřík-Weber Mec-Mikeš 1 - 2 (21:6:9, 19:21:21)
13:00 h Hájek-Stadtherr Šeliga-Kubík 1 - 2 (21:12:18, 18:21:21)
13:00 h Tomášek-Nowak Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (21:22:, 12:20:)
13:00 h Kula-Baldrman Kubica-Kubas 0 - 2 (2:16:, 21:21:)
13:00 h Bajger-Trojek Kneisl-Kneisl 0 - 2 (5:18:, 21:21:)
13:00 h Novák Z-Beránek Heidler-Buřič 0 - 2 (0:0:, 21:21:)
13:00 h Novák R-Kodajek Šolonka-Šrubař 2 - 1 (18:23:21, 21:21:15)
13:00 h Mec-Mikeš Šeliga-Kubík 2 - 1 (21:19:21, 16:21:19)
13:00 h Tomášek-Nowak Kubica-Kubas 2 - 0 (21:21:, 17:15:)
13:00 h Kneisl-Kneisl Heidler-Buřič 0 - 2 (15:11:, 21:21:)
13:00 h Novák R-Kodajek Mec-Mikeš 0 - 2 (12:16:, 21:21:)
13:00 h Tomášek-Nowak Heidler-Buřič 2 - 1 (18:21:21, 21:9:14)
13:00 h Mec-Mikeš Tomášek-Nowak 2 - 1 (19:21:21, 21:14:16)
13:00 h Slíva A-Zahradník Ponča M-Ponča O 2 - 0 (21:21:, 10:19:)
13:00 h Ciesarik-Dunko Moravec-Súkup 0 - 2 (8:7:, 21:21:)
13:00 h Stojka-Kocich Bína-Martynek J. 0 - 2 (15:15:, 21:21:)
13:00 h Marek-Lusczak Szczypka-Stebel 1 - 2 (22:11:15, 20:21:21)
13:00 h Rejda-Polášek Hebron-Moravec 2 - 0 (21:21:, 12:11:)
13:00 h Galatenko-Durčák Slíva R-Kallus 2 - 1 (17:21:21, 21:19:17)
13:00 h Hanke-Rutar Kozáková-Skalková 2 - 1 (11:21:21, 21:14:17)
13:00 h Skácelík-Górecki B Kopec-Kořený 0 - 2 (8:17:, 21:21:)
13:00 h Slíva A-Zahradník Moravec-Súkup 2 - 0 (21:21:, 18:15:)
13:00 h Bína-Martynek J. Szczypka-Stebel 1 - 2 (21:15:18, 16:21:21)
13:00 h Rejda-Polášek Galatenko-Durčák 2 - 0 (21:21:, 12:14:)
13:00 h Hanke-Rutar Kopec-Kořený 0 - 2 (6:6:, 21:21:)
13:00 h Slíva A-Zahradník Szczypka-Stebel 2 - 1 (21:18:21, 18:21:13)
13:00 h Rejda-Polášek Kopec-Kořený 0 - 2 (19:18:, 21:21:)
13:00 h Szczypka-Stebel Rejda-Polášek 2 - 0 (21:21:, 16:18:)
13:00 h Slíva A-Zahradník Kopec-Kořený 0 - 2 (24:9:, 26:21:)

10 Tým(y) nehrají: Slíva M-Breznen A, Nolč-Konkolski, Sargánek-Richter, Breznen Mar-Breznen Mac, Hekelová-Mazurová, Halfar-Štefek J, Musiał-Czarnecki, Přeček-Oslizlok, Tabaček-Sztwiorok, Samek-Kubíček

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality