2 kolo odehráno

2 kolo odehráno

Druhé kolo Kabal ligy bylo odehráno v komorní sestavě 14-ti párů. Zřejmě důsledek přesunu termínu, který kolidoval se školením trenérů ale to už je jedno je to pryč. O co méně párů ale dorazilo o to více se hrálo. Připravili jsme variantu pouze dvou skupin, takže 6 zápasů ve skupině ve full verzi a potom klasika 2 pavouky. Všichni toho měli plné kecky a slova chvály na organizátora nebrali konce :-)).

 Ve skupinách si nasazené páry pohlídali svůj postup do finálového pavouku. Duo Majklů beze ztráty setu a Filip s Michaelem sice dvakrát kapitulovali ale postup ze druhého místa není také špatný. V pavouku útěchy si pro vítězství dokráčeli Jirka Stojka s Radimem Fojtíkem když ve finále porazili pár Dominik Hanke David Jamarik 2:1 na sety.
Ve finálovém pavouku na sebe ve druhém kole narazili dvojice Moravec Kallus proti páru Rutar Nadažy. Momentální jedničky proti druhému páru v pořadí se dal čekat vyrovnaný zápas ale výsledek 21:9 a 21:11 pro Moravce s Kallusem tomu neodpovídal. Filip s Michaelem si porážku vynahradili v zápase o třetí místo kde porazili pár Ondřej Ponča hrající se zastupujícím Adamem Breznenem 2:0 na sety. Do finále dokráčeli pár Hynek Mikušek s Lukášem Mrózkem ale ti byli cestou do finále značně unaveni a tak pro žraloky Michala Moravce s Michalem Kallusem byli snadnou potravinou. Svým druhým vítězstvím si opět upevnili svou pozici v čele tabulky tohoto ročníku. Doufejme, že na příští prosincové kolo dorazí i zbytek chybějících hráčů, kteří jim doufám cestu k titulu výrazně ztíží.

Těšíme se tedy na všechny ve třetím kole 18 prosince. Do té doby zůstaňte zdraví, negativní ale hlavně pozitivně naladění.