A+ R A-

Ukončení 13 ročníku podruhé a naposled

vitez front 2020... co by to bylo za ukončení ročníku bez oficiálního vyhlášení a předání cen vítězům Michalu Kallusovi a Michalu Moravcovi.

Situace kolem koronaviru se pomalu vrací do stavu před vypuknutím pandemie a s ní se také pomalu vrací do normálu vše ostatní. Takže se konečně našla možnost a prostor pro oficiální předání cen pro vítěze základních kol tohoto ročníku a to vše bez roušek a ostatních omezeních. Sice bez podpory publika a ostatních hráčů ligy ale přece. Kluci byli opravdu nadšeni, že si na ně někdo vůbec vzpoměl a nezapoměli to komentovat slovy "NEJLEPŠÍ FINÁLE JAKÉ JSME ZAŽILI". My doufáme, že to byl jenom zlý sen na který brzy zapomeneme nejlépe do začátku dalšího ročníku, který nám jak doufáme již nic nepřekazí. A proč? Bo budeme všici ještě odolnější než před pár měsíci.

Takže všichni tímto přejeme vítězům do dalšího ročníku hlavně zdraví a taky tolik potřebné štěstí. Totéž přejeme všem ostatním účastníkům a sympatizantům Kabal ligy. Těšíme se na vás na startu nového 14 tého ročníku v říjnu 2020.

Hodně zdaru a zdraví přeje Mirek Lepšík, Radim Slíva a Kabal team Karviná