A+ R A-

12. ročník... a je to tady

kabal 2018 2019... a je to opět tady. KaBaL 2018/19 bude. Po několikaměsíční pauze jsme posbírali nějaké ty síly, nápady a chuť pustit se do dalšího ročníku na který se určitě všichni těšíte. My se zase budem těšit na Vás a na vaše výkony. Vyzýváme proto všechny boje schopné k vytvoření dvojic (pokud možno zbrusu nových) a je nejvyšší čas na trénink. I když někteří z Vás ho mají celoroční a tak se my sváteční hráči můžem těšit na tu známou bolest sobotních dní.

I pro tento ročník bude pro vás zajištěno jako již tradičně velmi kvalitní zázemí a podmínky za pomocí našich sponzorů a také všech kteří se o ligu starají.

Systém hry bude tradiční, bude se hrát na 6 základních kol a závěrečné finále "MASTERS". Jako loni bude také oceněn vítězný pár základních kol, který obdrží putovní trofej. Systém hry bude stejný jako již několik ročníků a to skupiny ve kterých se bude hrát o pomocné body a poté pavouk. Vždy podle počtu účastníků v jednotlivém kole.

Co se týče změn v pravidlech tak se připravuje malá změna v bodování základních kol. Tato změna by měla srovnat rozdíly mezi skupinami s rozdílným počtem hráčů/párů. O tomto budou všichni informováni jak zde na stránkách tak i před zahájením prvního kola. Jinak by ale vše mělo zůstat při starém.

Několik základních údajů k letošnímu ročníku....

 • Novinkou tohoto ročníku bude stejný počet bodovaných zápasů ve skupinách. Abychom co nejvíce srovnali rozdíly ve skupinách daného počtem hráčů, bude se v tomto případě škrtat nejhorší výsledek. To znamená, že ve skupině která bude mít větší počet hráčů než ostatní se bude do celkového skóre započítávat stejný počet zápasů jako v ostatních skupinách.
 • zástupy hráčů v průběhu základní části bude umožněno vícekrát. (zastupování ve finále ale zůstane vyloučeno, bude postupovat další pár v pořadí)
 • účast registrovaných hráčů v tomto ročníku bude podléhat schválení organizátora soutěže (při registraci je nutné tuto skutečnost uvést).
 • hrát se bude plastovými míči YONEX MAVIS 350 střední rychlost (modrý proužek) ve žlutém provedení.
 • ocenění vítězů základní části (ten pár který nasbírá nejvyšší počet bodů za 6 kol bez škrtání nejhoršího výsledku). Motivace hlavně pro hráče kteří odehrají všechna kola.
 • startovné se nemění a zůstává 300,- Kč za hráče.
 • finále "MASTERS" opět každý s každým

Termíny ročníku 2018/19:

 1. kolo: 13. října 2018
 2. kolo: 10. listopadu 2018
 3. kolo: 01. prosince 2018
 4. kolo: 12. ledna 2019
 5. kolo: 02. února 2019
 6. kolo: 09. března 2019
 • MASTERS (finále ligy): 30. března 2019

Ahoj všem a těšíme se na vás 13. října na hale "STaRS"...

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality